Браслет Xiaomi Mi Band 3 несподівано з’явився на офіційному сайті

0
7224

Не доводиться сумніватися в тому, що самим очікуваним гаджетом першої половини 2018 року є не якісь смарт-годинник, а фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 3. Поява цього пристрою чекають мільйони людей по всій земній кулі, в тому числі і в Україні. Новинка повинна стати заміною моделі третього покоління, що надійшов на полиці магазинів в червні 2016 року, тобто майже два роки тому.

Про майбутню новинку вже відомо досить багато фактів, однак деякі особливості досі перебувають під великим питанням. Наприклад, від джерела до джерела різниться інформація про наявність в новому спортивному браслеті модуля NFC. Якщо фітнес-трекер його отримає, що вже вкрай малоймовірно, користувачі отримають можливість оплачувати з його допомогою покупки в магазинах.

Сьогодні, 27 травня 2018 року, браслет Xiaomi Mi Band 3 несподівано був доданий на офіційний сайт, а виявити його зумів інсайдер Ішан Агарвал. В даний час це пристрій перебуває у прихованому від очей користувачів, проте шляхом перегляду вихідного коду його згадку можна виявити в каталозі доступних товарів. Виріб згадується під найменуванням «millet bracelet 3 black».

Це означає, що фітнес-трекер четвертого покоління може виявитися доступний для покупки не тільки в чорному кольорі, але ще і в якомусь іншому, тому що в противному випадку виробнику не довелося б окремо згадувати його назву. Втім, можливо так поступили з якоїсь іншої причини. На жаль, ніякої іншої інформації про спортивний браслеті Xiaomi Mi Band 3 його поява на офіційному сайті дізнатися не дозволило.

Чекати офіційної презентації цього наручного гаджета залишилося зовсім недовго, тому як вона трапиться зовсім скоро — 31 травень 2018 року. Новинку анонсують в Шанхаї на одному заході з флагманським телефоном Xiaomi Mi 8, який також вже доданий на офіційний сайт компанії-виробника. Головною особливістю нового спортивного браслета має стати управління за допомогою жестів .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here