Вартість повністю безрамкового Vivo NEX (APEX) перевалить за $ 1000

0
9

Під час березневої презентації повністю Безрамковий смартфона Vivo APEX повідомлялося, що серійне виробництво цього апарату почнеться в середині цього року. Пізніше стало відомо про можливість появи новинки під ім’ям Vivo NEX і випуск відразу двох варіантів смартфона, один з яких отримає повністю безрамковий дизайн і висувається фронтальну камеру , а інший буде використовувати трохи більше товсту нижню рамку з розташованої на ній селф-камерою.

Сьогодні чутки про Vivo NEX отримали закономірне продовження, і ми дізналися, що повністю Безрамковий версія флагмана буде заснована на чіпсеті Snapdragon 845 і отримає зовсім немаленький цінник в 6998 юанів, тоді як більш простий смартфон з рамкою під екраном використовує менш продуктивний чіпсет Snapdragon 710. Ціна цього пристрою — 4998 юанів.

Передбачається, що крім Snapdragon 845 перша новинка зможе похвалитися 8 Гбайт ОЗУ і 256 Гбайт флеш-пам’яті, а на частку Snapdragon 710 версії смартфона випадуть 6 Гбайт оперативної і 128 Гбайт вбудованої пам’яті. При це дизайн останнього гаджета, безумовно, нагадує Xiaomi Mi MIX і навряд чи підходить на роль інноваційного.

За словами джерел, однією з особливостей Vivo NEX стане екранний сканер відбитків пальців з активною областю в половину дисплея. А для якісного звуку в новинці використовується технологія System-in-Package (SIP), що об’єднує три підсилювача і ЦАП.