Вінничанин створив гру про Путіна, який «знищує ворогів Росії»

0
718

За місяць до виборів в РФ вінничанин Сергій Куценко створив гру про Путіна

Це піксельна аркада, в якій головний герой Володимир Путін бореться з ворогами Росії: біткоїнами, ЛГБТ-активістами, реперами та навіть з президентом Трампом

Навіщо це зробив хлопець — щоб висміяти або похвалити ВВП?

Скріншот з гри: герой бореться з лідером КНДР Кім Чен Ином

На ігровому порталі Steam з’явилася гра «Putin-2018». У ній потрібно «перемагати та знищувати усіх ворогів Росії», як йдеться у описі до гри.

Гра з’явилася за місяць до початку виборів у РФ, 26 лютого. У ній рішучий та сповнений відваги головнокомандувач російської авіації виступає проти своїх ворогів: біткоїнів, Навального, репера Face, ЛГБТ-активістів та навіть з жовтими качками (посилання на розслідування про статки прем’єр-міністра РФ Дмитра Медвєдева — авт.).

Автором є студент Вінницького політеху Сергій Куценко. Хлопець пояснив, навіщо він зробив гру про Путіна.

— Я не прагнув висміяти чи похвалити когось — особливо Путіна. У грі я показав, що ця людина в образі вічного мема ні перед чим не зупиниться і буде знищувати все на своєму шляху, аби досягнути мети. Але я хочу, щоб всі зрозуміли, що ця гра — не про президента Росії (я поза політикою), а про мем, який «вездесущий». Це такий собі жарт для геймерів, які люблять політичних персонажів, — розповів Сергій.

Зараз гру завантажили вже понад 1000 людей, які пишуть схвальні рецензії та вважають гру сатирою на президента РФ.

Хоча, як прокоментував ігровий оглядач Олексій Романов російській службі BBC, у грі про Путіна немає навіть особливих політичних мотивів, оскільки всі флеш-ігри — виключно короткочасні розваги

«Це веселощі на пару годин. У цій грі немає нічого особливого, вона просто змусить користувача посміхнутися», —  зауважив Романов.

Тоді як Сергій Куценко обіцяє, що скоро доробить «Putin-2018» та додасть епічний фінал з відомим українським гаслом, яке полюбляють наші «ультрас». Та вже має плани на майбутню гру:

— Працюватиму над новим проектом, він також буде політичної тематики. Але не про Україну, бо я живу в цій країні, а про міжнародний «політклуб». Там багато свіжих ідей, які можна буде використати при створенні нової гри і нових образів-мемів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here