В Україні змінили правила реєстрації абонентів зв’язку

0
2337
З осені 2018 року в Україні набудуть чинності нові правила реєстрації абонентів телекомунікаційних послуг.
Як повідомили у Нацкомісії з держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), рішення має спростити процедуру реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.
Нові правила дозволять дистанційну реєстрацію абонентів, для чого можна подати електронну або паперове заяву, інформує Економічна правда.
Під час подання абонентом заяви про реєстрацію в електронній формі буде можлива електронна ідентифікація особистості — електронний цифровий підпис, BankID і т. і.
Також введено реєстрацію абонентів, які не є громадянами України, а перелік документів, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи, розширено.
Новий порядок було ухвалено рішенням НКРЗІ від 28 листопада 2017 р., воно набере чинності через 9 місяців з дня його офіційного опублікування.
Наразі абоненти можуть зареєструватися єдиним способом — у письмовій формі, з обов’язковою фізичною присутністю в офісі оператора/провайдера телекомунікацій.
«Наявність великої кількості знеособлених абонентів сприяє розвитку шахрайства з використанням абонентських номерів, негативно позначається на фінансовому стані абонента і репутації оператора», — зазначили в НКРЗІ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here