В «icтopiї» Instagram тeпep мoжнa дoдaти aнiмoвaні GIF-cтiкepи 

0
19

Instagram дoдaлa нoвi мoжливocтi в cвiй iнcтpyмeнт «Icтopiї» для cтвopeння кopoтких, зникaючих чepeз дoбy poликiв. В чepгoвiй вepciї мoбiльнoгo oнoвлення Instagram для Android і iOS з’явилacя пiдтpимкa aнiмoвaних GIF-cтiкepiв.

Щоб додати такий елемент в «історію», потрібно при її створенні перейти на вкладку зі стікерами і там вибрати новий пункт — GIF. Всі доступні там стікери (кілька сотень) надані сервісом Giphy; можна вибрати найпопулярніші або задіяти пошук, щоб знайти підходящий варіант. Доданий стікер можна переміщати по екрану і змінювати його розмір.

«Додавайте стікери у вигляді букв, сердечок, танцюючих котів і космічної піци, щоб зробити свої фото або відео яскравішими і кумедними», — закликає користувачів офіційний блог, який належить Facebook Instagram.

У блозі також анонсована можливість завантажувати в історію фото і відео будь-якого розміру і пропорцій — вже після додавання в «історію» можна регулювати пальцями формат фото або відео, вибираючи портретний, пейзажний або квадратний режим. Порожній простір навколо кадру, якщо він не збігається по пропорціях з екраном «історії», буде заповнено градієнтом відповідного кадру колірної гами.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here