В Instagram з’явиться нова корисна функція

0
243

Нещодавно YouTube вирішив додати в фірмовий додаток функцію, яка буде нагадувати користувачам про необхідність відпочивати від відеороликів. З огляду на те, що цей сервіс є одним з тих додатків, на які користувачі витрачають багато часу, функція – цілком корисна.

Тепер же Instagram, який у багатьох забирає не менше часу, повідомив про впровадження подібного функціоналу для особистого самоконтролю. Мова про функцію, яка має назву Usage Insights, що дозволить бути в курсі того, скільки часу ви витрачаєте на перебування в соцмережі.

Інструмент дозволить дізнатися, як загальний час, проведений у соцмережі, так і дані за конкретний період, наприклад, тиждень або місяць.

На жаль, ніяких подробиць про те, як буде працювати функція, поки немає. Згадку про неї у вихідному коді програми помітила Джейн Манчун Вонг. Пізніше творець і гендиректор Instagram Кевін Сістром підтвердив її розробку, згадавши про відповідальність за негативні наслідки частого користування гаджетами. Коли функція стане доступна користувачам поки теж не повідомляється.

Схоже, що Google, представивши на минулому тижні бета-версію операційної системи Android P з функціями посиленого контролю за часом, проведеним за тим чи іншим ПЗ, задала новий тренд, націлений на вирішення однієї з найпоширеніших сучасних проблем – зловживання сучасними технологіями та нездорова потреба постійно бути онлайн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here