Кодування українських телеканалів з супутника перенесено на осінь

0
920

Кодування супутникового сигналу телеканалів, що входять до складу чотирьох найбільших медіагруп України, відбудеться не раніше листопада 2018 року. Таку інформацію  в інтерв’ю виданню «Дело»  озвучив Ярослав Пахольчук, виконавчий і фінансовий директор «1 + 1 медіа».Кодування супутникового сигналу почнет в лістопаді - Ярослав Пахольчук, 1 + 1 медіаЗа його словами за останній час було досягнуто взаєморозуміння між чотирма медіагрупи (1 + 1 Медіа, Медіа Група Україна, StarLightMedia, Inter Media Group) і регулятором в особі Національної ради України з питань телерадіомовлення.

Разом з тим, за словами Пахольчука, медіагрупи вже знайшли партнерів, які забезпечать в Україні поставку партії спеціальних сет-топ-боксів для прийому і декодування зашифрованого супутникового сигналу їх телеканалів.

Очікується, що перша партія таких приставок прибуде в країну вже в червні, а мережа їх поширення буде максимально широкою: від спеціалізованих магазинів до ринків і невеликих базарчиків. Проводитися вони будуть на заводах Китайської Народної Республіки.

Ярослав Пахольчук також повідомив, що в липні на телеканал медіагруп стартує інформаційна кампанія, спрямована на інформування глядачів про початок кодування. Триватиме вона від трьох до шести місяців.

Він також озвучив приблизну вартість, яку глядачам доведеться оплачувати за доступ до програм українських каналів з супутника.

За його оцінкою сума буде варіюватися в межах 60-70 гривень / місяць за доступ до десяткам телеканалів, включаючи 20 програм виробництва провідних медіагруп. Відзначимо, раніше пан Пахольчук називав ціну в 45-55 грн за місяць.

Нагадаємо, восени минулого року стало відомо, що медіагрупи планують провести кодування супутникового сигналу навесні 2018 року. Однак, як бачимо, цей процес знову перенесений на більш пізній термін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here