Нацрада відклала перехід на «цифру»

0
581
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення перенесла вимкнення аналогового телерадіомовлення, яке тепер стартує у серпні 2018 і завершиться навесні 2019 року.

Таке рішення було ухвалене у четвер на засіданні Нацради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Відповідальний секретар Нацради Олександр Ільяшенко нагадав, що план був розроблений ще в листопаді 2017 року, 30 листопада він був схвалений міжвідомчою координаційною групою при Держспецзв’язку. Виконання плану мало розпочатися у терміни грудень 2017-го — лютий 2018 року.

«З’ясувалося, що етапи не виконуються через різні причини, а головна з них та, що цей план не був затверджений рішенням Кабінету міністрів. Тому було запропоновано внести зміни до цього плану. Ми ці зміни зробили. По-перше, відтермінували строки. По-друге, внесли вимогу, що обов’язково цей план повинен бути затверджений Кабміном. План як був, так і залишається в три етапи. Перший етап — вимкнення аналогового телебачення в окремих областях — серпень 2018 року. Другий етап — відключення аналогу по Україні — січень 2019 року. Остаточне відключення аналогового мовлення в країні — квітень-травень 2019 року. Такі зміни ми пропонуємо», — зазначив Ільяшенко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here