Огляд нової клавіатури Mi Keyboard від Xiaomi

0
22

Сьогодні розповім вам про першу механічну клавіатуру від Xiaomi.

Клавіатура отримала скорочену розкладку на 87 клавіш. Корпус клавіатури виконаний з алюмінію, завдяки цьому клавіатура має вагу цілих 940 м Хоча її розміри 358x128x31 мм. Також цей девайс оснащений перемикачами TTC Red з заявленим ресурсом натискань в 50000000: є на цій клавіатурі можна як набирати тексти, так і грати в відео-ігри.

Поговоримо про розкладку. У моєму варіанті клавіатура має одноповерховий Enter і довгі Shift і BackSpace, клавіша F1 знаходиться чітко над двійкою, завдяки цьому вам не потрібно буде звикати до нової розкладки. На мій погляд, шрифт, використаний дизайнерами Xiaomi, — недостатньо доречний, якщо взяти до уваги весь стиль в якому виконана клавіатура.

Клавіатура оснащена USB кабелем, який можна від’єднати від клавіатури при перенесені в інше місце.

Для тих хто любить сидіти за комп’ютером вночі, клавіатура оснащена регульованим підсвічуванням клавіш світлодіодами типу 3528 і має 6 рівнів яскравості.

Підведемо підсумки. На мою думку, клавіатура вийшла досить компактною і зручною у використанні, навіть зараз я пишу цей огляд саме з неї. І якщо ви замислювалися над придбанням механічної клавіатури, але ще не визначилися або сумніваєтеся, тоді сміливо купуйте цей девайс, не пошкодуєте.

Можлива дата виходу Xiaomi MI MIX 3 — вересень цього року. Саме восени смартфон зустрінеться зі своїми головними конкурентами — представниками Apple iPhone і Samsung Galaxy Note.