Офіційно: скільки пристроїв працює на операційній системі Windows 10

0
397

У ході минулої сьогоднішньої конференції для розробників Build 2018 компанія Microsoft повідомила про те, скільки пристроїв працює на операційній системі Windows 10. Як виявилося, за один рік, з моменту минулої виставки, їх чисельність збільшилася більш ніж на 25%, а якщо бути точніше, то на цілих 200 млн. Важливо зауважити, що в цю цифру входять не тільки комп’ютери і ноутбуки, але і інші гаджети, серед яких планшети, ігрові приставки Xbox One і інші, основою ПО яких є саме десятий «віндовс».

За офіційними даними, станом на 7 травня 2018 року, на Windows 10 у всьому світі працює понад 700 млн пристроїв. У цю цифру входять комп’ютери і інші пристрої. Не можна не помітити, що компанія Microsoft сильно розчарована такими результатами, тому як ще в 2015 році вона повідомляла про те, що до цього моменту на її новітню ОС буде функціонувати більше 1 млрд різних пристроїв, але реальна цифра виявилася на 30% нижчою.

Крім цього, в рамках Build 2018 керівництво Microsoft повідомило про те, що платна підписка на офісний пакет Office 365 оформлена у 50 млн гривень, однак за півроку з жовтня 2017 року кількість його передплатників зросла лише на 15 млн. Втім, це не є великою проблемою . Всі ці люди щомісяця або щороку платять американській корпорації гроші за можливість використовувати її офісне програмне забезпечення, тому вона постійно заробляє на них гроші.

Не так давно аналітики з Statcounter підрахували, що зараз Windows (включаючи всі версії) займає більше 80% ринку операційних систем по всьому світу. При цьому десятий «віндовс» є найпопулярнішою в світі з грудня 2017 року, тобто порівняно недавно. Багато людей як і раніше використовують Windows 7, не бажаючи відмовлятися від неї на користь більш нової ОС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here