Популярний відеохостинг видалив відео СБУ про провокації російських спецслужб

0
335
РФ для дестабілізації ситуації в країні» через відмітки роликів інтернет-користувачами як неприпустимих.

Про це повідомляє на прес-служба СБУ.

«Служба отримала повідомлення від адміністрації YouTube про винесення попередження та видалення зі сторінки відео «СБУ фіксує активізацію спецслужб РФ для дестабілізації ситуації в країні», яке було продемонстроване на офіційному брифінгу керівництва СБ України. Підставою для такого рішення стали «відмітки» відео інтернет-користувачами як неприпустимого», — кажуть в СБУ.

Наразі фахівці СБУ, використовуючи запропонований YouTube інструментарій, з’ясовують причини прийняття такого рішення.

«Ми переконані, що надсилання скарг на відео з черговими доказами підривної діяльності спецслужб РФ проти України могло бути здійснено лише за їхньою прямою вказівкою. Служба звертає увагу, що серед кількох відео, розміщених за підсумками брифінгу, для видалення було обрано лише те, де залучений до здійснення провокацій громадян РФ демонструє свої документи», — додають в СБУ.

Нагадаємо, 23 лютого в СБУ заявили, що на День конституції України в 2015 році попередили підрив ракетного крейсера «Україна» в Миколаєві, який організовували за завданням спеціальних служб Росії.

СБУ тільки в лютому зафіксувала 12 російських провокацій, серед яких — підпал товариства угорської культури на Закарпатті. Також з метою розпалу міжнаціональної ворожнечі, за інформацією Служби, російські спецслужби планували організувати в Ужгороді фейковий захід.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here