Реальне фото Xiaomi Mi A2 розкриває нову інформацію про пристрій

0
7

З кожним днем ​​запуск Xiaomi Mi A2 стає ближче. Але до тих пір ми будемо отримувати все нові відомості і витоку про майбутній смартфоні. Так, вчора в Мережі з’явилося реальне фото пристрою, який показує дизайн передньої панелі і деякі відомості з розділу «Про телефоні».

Спочатку давайте поговоримо про дизайн передньої панелі Mi A2. Пристрій має білі рамки навколо дисплея (з боків вони тонкі, а зверху і знизу товщі). Важко сказати, який колір задньої панелі, але це модель світлого кольору, може бути золотого (Champagne Gold). На верхній панелі можна розрізнити світлодіодний спалах, датчик, динамік і фронтальну камеру, тоді як нижня панель нічого не містить.
Реальне фото Xiaomi Mi A2 розкриває інформацію розділу «Інформація про пристрій»
Інформація на дисплеї підтверджує, що це дійсно Mi A2, як видно з назви моделі. Пристрій працює під управлінням ОС Android 8.1 Oreo з встановленим травневим патчем безпеки.

Mi A2 буде поставлятися з тими ж характеристиками, що і Mi 6X. Він буде запускатися з чистого Android, так що на задній панелі буде вказано бренд Android One. Швидше за все, телефон буде оголошений в Індії, а пізніше він з’явиться і в інших країнах. Є шанс, що він буде запущений в цьому місяці і надійде в продаж в серпні.