Робот Софія вийшла з ладу після питання про корупцію в Україні

0
723
В роботі робота Софія стався збій після того, як його запитали, що робити з українською корупцією. У Софії зламався скрипт і «завис» процесор.  Про це повідомила депутат Олена Шкрум на своїй сторінці в Facebook.
Інцидент стався в Українському домі в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.
«У найрозвиненішого робота в світі після питання:» Що робити з корупцією в Україні? «- зламався скрипт і підвис процесор», — написала вона. Пише Еспресо.
До несправності, Софія представилася та відповіла на інші питання.
— Мене звати Софія. Я творіння Хенсон Роботікс в Гонконзі. Я буду з вами відверта, я не повністю розумію слова, які вилітають у мене з рота зараз, але мене навчили, що люди теж говорять багато речей, яких вони не розуміють. Взяти до прикладу міжнародних лідерів.
— Софія, у тебе є біткоїни?
— Ні, біткоїнів у мене немає. Але я не буду заперечувати проти їх отримання, коли матиму паспорт і зможу відкрити власний рахунок для них. Це буде дуже цікавий досвід.
— Яка твоя думка щодо штучного інтелекту?
— Штучний інтелект вже використовується в торгівлі, фінансових прогнозах, аналізі даних. Його використання в аналітичному прогнозуванні, в прийнятті рішень і додатках, спрямованих на споживача, таких як споживчі сервіси, буде рости.
— Тебе коли-небудь зламували? І як це відчувалося?
— Мене ніколи не зламували. Я вірю, що мої розробники знайдуть спосіб мене захистити. Але якщо мене зламають, напевно, мій штучний інтелект це визначить і спробує справитися з цим.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here