Система батарей Тесла за кілька днів збагатила своїх власників майже на мільйон доларів

0
389
Австралійська система батарей Tesla заробила своїм власникам близько мільйона австралійських доларів ($800,000 доларів США) протягом всього кількох днів.

Прибуток творці батареї отримають, зокрема, за рахунок торгівлі електроенергією, пише Новое время з посиланням на Science Alert.

В даний час 70 відсотків ємності батареї резервується для уряду штату Південна Австралія, щоб використовувати їх в разі аварійних відключень електромережі.

Компанія Neoen, один з творців батареї, має контроль над рештою 30%, які вони можуть використовувати для торгівлі на оптовому ринку. Neoen в змозі продавати електроенергію за ціною близько 14 000 австралійських доларів, в той час, як генерація електрики майже нічого не коштує.

Але батарея приносить користь не тільки її творцям, а й Австралії. Так, акумулятор Tesla Powerpack зміг доставити електроенергію за 1000 кілометрів для вугільного промислового об’єкта в штаті Вікторія. Таким чином, батарея компанії Ілона Маска змогла запобігти відключенню електроенергії в сусідньому штаті.

Компанії Tesla і Neoen вже співпрацюють для створення батареї на 20мВт в австралійському штаті Вікторія, крім того, Neoen має намір розробити батарею в Квінсленді, причому вона буде навіть більше, ніж в Південній Австралії, хоча Tesla досі офіційно не підписала угоду про це.

Додамо, що нещодавно Tesla виграла тендер ще на один контракт, цього разу на будівництво системи акумуляторного зберігання енергії Powerpack в Новій Зеландії. Про це заявили представники Mercury, енергетичної компанії з Нової Зеландії.

Раніше НВ повідомляло, що 1 грудня представники Tesla офіційно запустили найбільшу в світі літій-іонну батарею ємністю 100 мегават-годин. Батарея вже підключено до енергетичної мережі Австралії. Така батарея здатна забезпечити живлення 30000 будинків, а її швидке розгортання пов’язано із заявою засновника Tesla Ілона Маска, який зобов’язався завершити будівництво протягом 100 днів або зробити це безкоштовно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here