Тім Кук розповів, чому Apple безпечніша Facebook

0
335

Керівник Apple Тім Кук повідомив, що каліфорнійська компанія ніколи б не потрапила в скандал, який утворився через витік даних в соціальній мережі Facebook. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу MSNBC.

Ведучий телеканалу запитав Кука, як би той вчинив, якби опинився на місці Марка Цукерберга, глави компанії Facebook. Тім Кук відповів, що ніколи не був би в такій ситуації, тому що Apple ставить захист персональних даних користувачів в пріоритет. І такого підходу компанія дотримується не останні кілька тижнів, а роками.

Компанія Apple ніколи не збирала особисті дані користувачів для комерційних цілей, хоча могла б заробити купу грошей, розповів Кук.

Газета The New York Times викрила соцмережу Facebook в ненадійному зберіганні даних користувачів. Британська фірма Cambridge Analytica зібрала інформацію понад 50 млн користувачів соцмережі для того, щоб вивчити і, можливо, вплинути на політичні уподобання виборців на американських президентських виборах.

Кілька днів тому в Інтернеті почав поширюватися хештег #deletefacebook. Так, протестуючи проти політики соцмережі, з неї вже пішов підприємець Ілон Маск разом зі сторінками своїх проектів. Також пішли з «Фейсбуку» журнал для дорослих Playboy і актор і гуморист Вілл Феррел .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here