Український БТР Фантом 2 викликав інтерес у Абу-Дабі (відео)

0
934

На виставці озброєння безпілотних систем — Unmanned System Exhibition (UMEX) в Абу-Дабі українська розробка «Фантом 2» зацікавила делегації багатьох країн Близького Сходу і Північної Африки.

Виставка яка проходила з 25 по 27 лютого в Абу-Дабі озброєння безпілотних систем Unmanned System Exhibition (UMEX) український «Фантом 2» викликав великий інтерес. Машину високо оцінили посадові особи з ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії і багатьох країн Північної Африки, повідомляє defence-blog.com .

«Фантом 2» з колісною формулою 8х8 відноситься до наземних безпілотних транспортних засобів — Unmanned Ground Vehicle (UGV). Він був розроблений фахівцями ДК «Укроборонпром» і є вдосконаленою версією тактичного багатоцільового транспортного засобу Фантом (6х6) — для розвідки, спостереження, підтримки вогню за допомогою кулеметів і протитанкових ракет.

На виставці показали обидва варіанти — 6х6 і 8х8. Про це красномовно свідчить відеоролик — фрагмент на 5.23 хв.

Український Фантом 2 на виставці UMEX) в Абу-Дабі
Український Фантом 2 на виставці UMEX в Абу-Дабі

Фантом 2 є унікальним безпілотним колісним модульним комплексом з можливістю створення цілого сімейства транспортних засобів на основі платформи включаючи безпілотну бойову машину, безпілотний наземний транспортний засіб для евакуації поранених на носилках. А також — комплекс аналітики / спостереження / розвідки / радіоелектронної війни.

Загальна вага транспортного засобу становить 2600 кг. На ньому можна змонтувати різні типи зброї (кулемет, гранатомет, протитанкові ракет, і т.д.) і додаткові модулі.

Транспортний засіб вже має 80-мм ракетну систему залпового вогню з дистанційним управлінням, а також з дистанційно керованою 23-мм автоматичною гарматою. Український UGV управляється з безпечного радіоканалу з максимальним діапазоном 10 км або по волоконно-оптичному кабелю — до 5 км.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here