Український мобільний оператор обмежив швидкість інтернету любителям скачувати фільми

0
100
Найбільший український мобільний оператор Київстар з 11 квітня встановив обмеження швидкості інтернету в 1,8 Мбіт/c після використання перших 6 тис. Мб на добу. При цьому, обмежень за обсягом споживаного трафіку не буде.

Про це повідомив оператор, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Обмеження можуть бути використані тільки до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету і перевантажують мережу.

«Статистика показує, що 0,5% абонентів регулярно використовує аномально великі обсяги мобільного інтернету — більше 100 тис. Мб щомісяця. Ці абоненти перевантажують мережу оператора і значно уповільнюють швидкість інтернету для інших 99,5% абонентів», — підкреслюють в Київстарі.

Компанія може застосовувати «політику справедливого користування мережевими ресурсами»: для абонентів, які використовували протягом доби більше 6 тис. Мб мобільного інтернету, послуга передачі даних до кінця дня може надаватися на швидкості до 1,8 Мбіт/c для «надання рівноправного доступу до якісного мобільного інтернету і захисту більшості абонентів від дискримінації «.

При цьому в Київстарі підкреслюють, що 6 тис. Мб трафіку вистачить на сім годин проглядання відео або на 82 години прослуховування музики в хорошій якості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here