Український танк «Оплот» відправиться в США

0
3502

«Завод імені Малишева» поставить на експорт в США танк «Оплот». Про це повідомляє «Оборонно-промисловий кур’єр» з посиланням на представника українського збройового бізнесу.

На думку співрозмовника, така пропозиція є перспективною, оскільки мова йде про вивчення американською стороною українських технологій і ймовірного військово-технічного співробітництва з Україною.

Нагадаємо, що в цьому році ДП «Завод імені Малишева» завершує таїландський танковий контракт. У 2017 році він відвантажив для Таїланду чотири партії танків БМ «Оплот», три з яких у кількості 17 одиниць вже отримані замовником. Остання партія з шести машин залишила підприємство 27 грудня 2017.

Примітно, що Україна не вперше постачає танки в США. У 2003 році уряд США отримав від України чотири танка Т-80УД.

Основний бойовий танк «Оплот» — це гусеничний танк з високою вогневою міццю, надійним захистом і високою мобільністю. Танк розроблений Харківським конструкторським бюро машинобудування імені Морозова (КМДБ) для Збройних сил України. Oplot-M MBT оснащений вбудованою вибуховий реактивною бронею Дуплет нового покоління, яка захищає від тандемних боєголовок. Танк оснащений системою контрзаходів Штора.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here