Укроборонпром показав відео успішних випробувань українського великокаліберного боєприпасу

0
230
За словами очільника Держконцерну, Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів.

В Україні провели успішні вогневі випробування артилерійських боєприпасів калібру 152 мм виробництва Державної акціонерної холдингової компанії «Артем». Таким чином Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів. Про це заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін, коментуючи результати випробувань, повідомила прес-служба Держконцерну.

За його словами, новий осколково-фугасний снаряд розраховано для знищення живої сили, артилерії та вогневих засобів противника, а також – руйнування фортифікаційних споруд і об‘єктів. Він призначений для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – «Гіацинт».

Букін наголосив, що у виробництві снаряду, окрім ДАХК «Артем», задіяні інші підприємства «Укроборнпрому», відповідальні за створення ініціюючих засобів, вибухової речовини та порохів.

«Кооперація підприємств Концерну дозволила в найкоротші терміни опанувати виробництво артилерійських боєприпасів для забезпечення потреб ЗСУ. Це – важливий крок, що підвищує боєздатність українського війська», — зауважив Павло Букін.

Він повідомив, що виготовлені на ДАХК «Артем» артилерійські снаряди очікує серія випробувань під контролем представників Міноборони. За їхніми результатами буде розпочато серійне виробництво.

В Укроборонпромі зауважили, що випробування відбулися на військовому полігоні на Чернігівщині, під час яких було підтверджено задані характеристики боєприпасів. Роботи з виготовлення боєприпасів відбуваються у рамках цільової програми, затвердженої Президентом України Петром Порошенком.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here