Унікальна настільна лампа від Xiaomi c захистом для очей тепер доступна для покупки

0
23

Нова лампа Xiaomi під назвою Eyelight Eye Lamp Pro — це перша настільна лампа, яка пропонує спеціальний захист для ваших очей. І тепер вона надійшла в продаж.
Нагадуємо, що в ній використовується спеціальний вид світлодіода, який пропонує фіолетовий світло замість синього, тому світло дуже схожий на природне освітлення і не напружує очі.

Нова лампа має металевий корпус. Її висоту ви можете відрегулювати за своїми уподобаннями. Область, в якій знаходиться сам світлодіод, також регулюється. Споживана потужність лампи становить 15 Вт.
Eyelight Eye Lamp Pro володіє інтелектуальними можливостями, тому ви можете ввімкнути або вимкнути її за допомогою свого смартфона через додаток Mi Home. За допомогою цієї програми ви також зможете відрегулювати рівні яскравості або встановлювати різні режими по необхідності. Крім того, ви також можете використовувати сенсорний контроль. Нова настільна лампа Eyelight Eye Lamp Pro, яка пропонує захист для очей, тепер доступна для покупки на Youpin за? 799 (~ 120 доларів), тоді як на AliExpress вона обійдеться приблизно в 126 доларів.