У Китаї розробляють заміну Windows і Android на випадок санкцій США

0
187

Китайська компанія Huawei розробляє власну операційну систему на випадок, якщо США накладе санкції на використання американських технологій у китайських гаджетах. Про це повідомляє South China Morning Post.

Huawei почали розробляти свою операційну систему у 2012 році, коли у США почалося розслідування відносно китайського виробника телекомунікаційного устаткування ZTE, якому пізніше заборонили використовувати американські напрацювання.

Окрім смартфонів, нову операційну систему також можуть отримати планшети та персональні комп’ютери компанії.

Повідомляється, що система, яку вдалося розробити Huawei, поки уступає Android. Її розробка велася на випадок «найгіршого сценарію», якщо США введуть проти компанії такі ж санкції, як і проти ZTE.

Керівництво Huawei заявило, що не планує випускати її і сподіваються, що в них залишиться можливість користуватися американськими технологіями.

Раніше повідомлялося, що Міністерство торгівлі США оголосило про заборону американського експорту для китайського виробника смартфонів ZTE. Це означає, що американські компанії, такі як Dolby і Qualcomm, не зможуть експортувати будь-які деталі для ZTE протягом семи років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here