У WhatsApp з’являться безкоштовні групові дзвінки

0
23

Можливість здійснювати безкоштовні аудіо- та відеодзвінки стала звичним невід’ємним атрибутом сучасного багатоцільового месенджера. Однак розробники сервісу WhatsApp намір запропонувати своїм клієнтам щось більше, а саме — безкоштовні групові дзвінки, якими зможе скористатися кожен бажаючий.

Оновлений WhatsApp з підтримкою групових дзвінків вже оцінило невелика кількість власників iOS-гаджетів. Тепер же доступ до бета-версії месенджера, що володіє заповітної функцією, отримав і обмежене коло користувачів смартфонів під управлінням ОС від Google.

Щоб організувати відеоконференцію через додаток WhatsApp beta 2.18.162 для Android, досить натиснути під час бесіди на іконку «додати контакт» в правому верхньому кутку і вибрати користувача, якого ви хочете додати в бесіду. За попередніми даними, групові дзвінки в поточній збірці WhatsApp поки не можуть похвалитися належним швидкодією і характеризуються регулярними збоями, так що повноцінний реліз функції може затриматися на деякий час для налагодження сервісу і усунення помилок.