Флагман Honor Note 10 надійде з витонченим скляним корпусом

0
9

Існування Honor Note 10 було недавно підтверджено президентом компанії, після чого ми отримуємо витоку фотографій і специфікацій цього телефону. Так, сьогодні в Weibo з’явилися нові фотографії смартфона задній панелі Honor Note 10, які вказують на те, що він буде мати дизайн преміум-класу.

Отже, Honor Note 10 надійде з металевою рамою і скляною задньою панеллю, яка, здається, вигнута по краях. Існує можливість того, що вона виконана з кераміки.
Живі фотографії флагмана Honor Note 10 показують витончений скляний корпусБільшість телефонів Honor, які були запущені останнім часом, мають вертикальну або горизонтальну установку подвійних задніх камер в верхньому лівому кутку. Однак Honor Note 10 оснащений вертикальної подвійний камерою, розташованою в центрі верхньої області задньої панелі. Світлодіодний спалах і сканер відбитків пальців знаходяться трохи нижче, під налаштуванням подвійний камери.
Живі фотографії флагмана Honor Note 10 показують витончений скляний корпусПристрій має назву «Ravel», згадане ззаду. У нещодавній доповіді було сказано, що Honor Note 10 може мати кодову назву «Ravel».

На жаль, новий витік не має зображень передній панелі телефону. Деякі чутки стверджують, що масивний екран Note 10 може мати виріз в дисплеї, але у нас немає інформації, яка б підтверджувала це припущення.

Honor Note 10 може працювати від чіпсета Kirin 970, оскільки очікується, що він стане флагманським телефоном. Швидше за все, він надійде з GPU Turbo, що підвищить продуктивність GPU на 60 відсотків. Джерело, який поділився вищезгаданими зображеннями на Weibo, стверджує, що його прибуття може збігтися з запуском майбутнього Galaxy Note 8 від Samsung, анонс якого запланований на 9 серпня.