Яке порно найбільше дивляться користувачі з України: дані Pornhub

0
909

Україна посіла 27 місце за рівнем трафіку на одному з найпопулярніших ресурсів для дорослих Pornhub. Лідирують тут користувачі із США, Великої Британії та Індії, натомість росіяни посіли 18 сходинку.

Як йдеться у звіті цього порноресурсу за 2017 рік, у середньому українці витрачають тут на перегляд «полунички» 9 хвилин і 54 секунди.

Зазначається, що 20% українських користувачів – це жінки, хоча у світі такий показник становить 26%.

До слова, українці полюбляють порно з росіянами, і кількість таких запитів, порівняно з минулим роком, дещо зросла, хоча найбільше все ж дісталося пункту «overwatch» (порнографія, пов’язана з комп’ютерною грою), який лідирує другий рік поспіль. Далі йдуть «хентай 3D, «мачуха», «кремовий пиріг» (creampie – статевий акт зі спермою), «хвіст поні» (ponytail – тип орального сексу).

Найбільше же прорив продемонстрував запит «турецьке порно», як почали шукати на 1367% частіше. Також досить популярним є і «японське порно», запит щодо якого зріс на 174%.

Щодо порно з персоналіями, то найпопулярнішими серед користувачів Pornhub з України є Саша Грей, Ельза Джин та Пета Йенсен.

Цікавим є і той факт, що українці на 114% частіше, ніж весь світ загалом, обирають ролики в категорії «фістинг». Крім того, топ категорій з найбільшою кількістю переглядів має такий вигляд: «анал», хентай», «порно зі зрілими», «лесбійське порно».


Яке порно обирають українці: Pornhub опублікував звіт

Джерело: 24 Канал

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here