Як видалити себе з інтернету

0
1095

Може здаватися, що всі дії людей в мережі залишаються ніким непоміченими, але це не так. Щоб уникнути поширення особистої інформації, потрібно повністю піти з інтернету. Про те, як це зробити, повідомляє ReadWrite.

Пошук

Спочатку необхідно просто вбити своє ім’я в пошук Google і подивитися, що видасть портал. Також варто ввести рідне місто і інші особисті дані.

Цей крок дозволить зрозуміти, з чого потрібно почати відхід з інтернету, скільки має бути роботи і як багато слідів в мережі залишив користувач за весь час.

Видалити облікові записи соціальних мереж

Найважливіший крок — видалення акаунтів в соціальних мережах. Профілі на таких сайтах, як Facebook, Twitter, Instagram і YouTube, часто містять багато інформації про користувачів. Обліковий запис потрібно видалити, а не деактивувати.

«Facebook надає дві опції: деактивацію і видалення «, — пояснює співробітник безпеки. » ДеактивацІя не очищає ніяку інформацію і дозволяє користувачеві швидко повернутися на сайт. Видалення стирає всі дані «.

Такі сайти, як Twitter, LinkedIn і Instagram, працюють аналогічно, тому потрібно переконатися, що все зроблено правильно.

Зв’язатися з веб-майстрами

Є ймовірність, що інформація про користувача може потрапити в якийсь блог або сайт. В такому випадку необхідно зв’язатися з веб-майстром, який відповідає за веб-сайт. У більшості випадків їм доведеться фізично видаляти дані. Але тут вже як буде — можуть просто не відповісти.

Видалити інформацію з сайтів збору даних

В Інтернеті є безліч компаній, які збирають інформацію користувачів і продають її рекламодавцям і іншим зацікавленим сторонам. Деякі з них: Spokeo, PeopleFinder і Whitepages.com.

Можна, звичайно, заходити на кожен сайт окремо і самостійно все чистити, але це досить громіздкий процес. Всі портали мають свою власну унікальну політику: хтось вимагає відправляти факс з особистими даними, хтось — дзвонити по телефону.

Кращий спосіб — використовувати службу DeleteMe на Abine.com. За 130 доларів США в рік спеціальні механізми будуть чистити всю інформацію самостійно. Перевірка на наявність даних в мережі відбувається раз на кілька місяців.

Звичайно, повністю піти з інтернету неможливо, але обмежити обсяг відправляючої туди інформації легко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here