Як в Україні збирають легендарні літаки Антонова (ВІДЕО)

0
2412

У програмі «Зроблено в Україні» UATV розповідає про етапи розробки літаків на ДП «Антонов».

Шлях  літака розпочинається зі стадії розробки, адже модель є першоджерелом будь-якого літака. У конструкторському залі працюють різні відділи, креслення розробляють у 3D проекції. Після цього виготовлені деталі літака у зменшеному варіанті випробовують в аеродинамічній трубі, експерти роблять  висновки і – у разі успішних випробувань – дають дозвіл на виготовлення деталей реальних розмірів.

Наступним етапом є випробовування імітатора двигуна в мініатюрі. Після цього всі деталі літака проходять через лабораторію з перевірки на міцність. Тут інженери вираховують, як довго працюватимуть механізми.

У цеху кінцевого збирання з усіх агрегатів, деталей і вузлів остаточно збирають літак і передають на льотні випробування.

Крім того, велику увагу на підприємстві приділяють підготовці льотних кадрів в експериментальних тренажерних комплексах. Як зазначають на підприємстві, вартість таких тренажерів дорівнює вартості справжнього літака. Тренажер імітує всі можливі випадки, які можуть статися із пілотами під час реального польоту.

Детальніше про всі етапи виробництва легендарних українських літаків на ДП “Антонов” дивіться у програмі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here