«Яндекс» показав свій перший гаджет

0
11

Компанія «Яндекс» презентувала перше власне мультимедійний пристрій з вбудованим голосовим помічником «Аліса» — «Яндекс.Станцію», повідомляє у вівторок «Інтерфакс».

«Пристрій з голосовим управлінням може, в тому числі, відтворювати музику — до нього підключений музичний сервіс« Яндекс.Музика
». Колонку можна підключити до телевізора і з її допомогою управляти переглядом відео. До «Яндекс.Станціі» вже підключені найбільші російські онлайн-кінотеатри «Кинопоиск», Amediateka і ivi.ru », — йдеться в повідомленні.

Уже влітку почнуться продажі «Яндекс.Станціі», пристрій буде коштувати 9990 рублів. Крім цього, компанія запустила платформу «Діалоги» для створення чат-ботів на базі голосового помічника «Аліса».

«Сьогодні ми відкриваємо платформу« Яндекс.Діалогі », через неї ви зможете спілкуватися з величезною аудиторією на мобільних і на десктопах в« Яндекс.Поіска »,« яндекс.браузер »і« Яндекс.Навігатор ». А в майбутньому — з домашніми пристроями », — розповів директор з штучного інтелекту« Яндекса »Михайло Біленко в ході конференції.

Через платформу «Яндекс.Діалогі» можна створити власного бота, а також задіяти оператора колл-центру. Таким чином, у компаній, що використовують цю платформу, з’явиться доступ до всієї аудиторії сервісу «Аліса».