Інсайдери: Нові iPhone отримають OLED-дисплеї

0
8

Всупереч очікуванням, що всі три смартфона від Apple як і раніше будуть мати дисплей на основі рідких кристалів, агентство Electronics Times, головний офіс якого базується в Південній Кореї, передає новини про екранах іншої якості.

Ще в минулому 2017 році користувачі мережі дізналися, що IT-гігант Apple збирається випускати цілих три нових смартфона на цей рік. Після цього з боку інсайдерів пішла інформація про те, якими функціями можуть мати нові пристрої, і чим ще вони будуть відрізнятися від колишніх моделей. У міру наближення їх випуску даних про це стає все більше.

Напередодні думку інсайдерів передавало закордонне видання Electronics Times. Його джерело стверджував, що все нові iPhone 2018 року випуску отримають OLED-дисплеї. Трохи іншу інформацію надає портал Apple Insider. Відповідно до неї, новим видом екранів оснастять два смартфона, а ще один буде носієм рідкокристалічного.

Тим часом, вважається, що ця інформація має підстави, адже акції компанії JDI впали на 21 відсоток після появи її в мережі. Нагадаємо, саме вона є головним постачальником дисплеїв на основі рідких кристалів для Apple.