AirPods нового покоління допоможуть стежити за здоров’ям

0
82

Apple приділяє все більше уваги турботі про здоров’я. Слідом за розумними годинниками, збирати важливі дані про стан користувача почнуть і AirPods. Про це повідомляє Cult of Mac.

Першого березня американське бюро по патентах і товарних знаків схвалило черговий винахід Apple. Можливо, незабаром корпорація почне випускати навушники, обладнані одним або кількома біометричними датчиками.

Патентна заявка була подана лише чотири місяці тому. Це може означати, що компанія інтенсивно працює над створенням нового продукту.

AirPods зможуть не тільки визначати частоту серцевих скорочень користувача. У вусі проходить безліч капілярів, що дозволить виміряти частоту дихання і обсяг крові людини. Додавання в конструкцію декількох електродів знадобиться для контролю рівня стресу.

Працюючи в парі з Apple Watch, бездротові навушники зможуть надавати більш точні дані про стан серця, що може виявитися корисним при виявленні прихованих захворювань.

Згідно з чутками, нові покоління AirPods чекають великі зміни. У 2018 році, можливо, буде випущена версія з безконтактним голосовим управлінням, а в 2019 році з’явиться водонепроникний корпус.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here