Apple випустить найдоступніший iPhone 2018 у п’яти різних кольорах по одній ціні

0
18

На думку аналітика TF International Securities Мін-Чі Го, Apple випустить «бюджетний» 6,1-дюймовий iPhone в синьому, червоному, сірому, білому і золотом (коричневому) кольорах. Крім того, як повідомляється, ціна самого доступного iPhone складе 700 доларів.
Відповідно, виходить, що Apple представить нові кольори Blue (синій) і Gold (золотий). Це також може означати, що компанія випустить стандартний червоний варіант свого 6.1-дюймового iPhone, а не під брендом Product (Red).

Крім того, за словами Куо, 6,5-дюймовий iPhone буде відповідати ціні нинішнього iPhone X, так що обійдеться приблизно в 1000 доларів, через що майбутній оновлений 5,8-дюймовий iPhone впаде в ціні принаймні на 100 доларів. Також буде додано новий варіант в золотому кольорі, якого немає у торішнього iPhone X.

Тому, якщо ми подивимося на повну картину, схоже, ми можемо очікувати, що найдоступніший iPhone надійде з 6,1-дюймовим РК-дисплеєм. Корпус пристрою зроблений з алюмінієвої рами замість нержавіючої сталі, а на задній панелі встановлена ​​тільки одна камера. Як вже говорилося, ви зможете вибирати з п’яти варіантів кольору смартфона, якщо готові заплатити 700 доларів.

З іншого боку за 900 доларів ви зможете купити новий 5,8-дюймовий iPhone з подвійною камерою на задній панелі і OLED-екраном, але з меншим виборів колірних варіантів (золотий, сірий і срібний).

А якщо ви хочете варіант з великим дисплеєм, тоді приготуйтеся віддати 1000 доларів для покупки 6,5-дюймового iPhone верхнього рівня, який також оснащений OLED-екраном і подвійний камерою, і який надійде в тих же кольорах, що й 5,8-дюймовий iPhone.