Apple випустить iPhone з підтримкою двох сім-карт

0
204

Чутки про таке нововведення швидко поширюються.

У бета-версії операційної системи iOS 12 знайшли підтвердження того, що Apple готує до випуску телефон з підтримкою двох SIM-карт. Відсилання була виявлена ​​в одному з компонентів ОС, що відповідають за формування звітів про діагностику пристрою.

Зокрема, там згадуються «статус другої SIM-карти» і «статус другого лотка для SIM-карт». А в іншому компоненті iOS 12 йдеться про «пристрої з двома SIM-картами», повідомляє 9to5Mac.

Згадка про «другому лотку» має на увазі використання саме двох фізичних «сімок», а не однієї звичайної поряд з електронною (e-SIM). Чи будуть саме нові смартфони Двухсімочний, неясно, проте в Apple, в усякому разі, хочуть реалізувати цю можливість на програмному рівні.

Як очікується, восени будуть показані три нових «айфона»: великий, 6,5-дюймовий iPhone X Plus, «недорогий» з 6,1-дюймовим РК-екраном і 5,8-дюймовий iPhone, прямий спадкоємець торішньої «десятки». Зображення з макетами пристроїв виявилися в Мережі напередодні.

У липні китайський сайт 21st Century Business Herald повідомив, що два фізичних слота для SIM-карт будeт тільки у найбільш доступною моделі iPhone (з 6,1-дюймовим РК-дисплеєм) і тільки на китайському ринку. При цьому інші смартфони Apple з лінійки 2018 року буде підтримувати одночасну роботу в режимі standby фізичної SIM та електронної Apple SIM.

Не дивно, що Двухсімочний може виявитися саме «бюджетна» модель. За даними Device Atlas, в 2017 році пристрою з підтримкою двох SIM-карт були затребувані переважно на ринках, що розвиваються, таких як Нігерія, Бразилія та Єгипет, жителі яких звикли перемикатися між найбільш вигідними тарифними планами. У розвинених країнах, включаючи США, Канаду і Австралію, смартфони з двома «сімки» майже не користуються попитом.