Автозапчастини за вигідними цінами: вибираємо кращий магазин

0
35

Кількість автомобілів з кожним роком зростає, відповідно, і кількість продавців автозапчастин теж збільшується. Як вибрати кращий магазин і на що звертати увагу в першу чергу? Кожного автомобіліста цікавлять наступні нюанси:

  • ціна;
  • асортимент магазину;
  • гарантія;
  • можливість отримати знижку;
  • зручна доставка (якщо це Інтернет-магазин).

Пропонуємо порівняти кілька точок продажів запчастин Рено Трафік і інших моделей: Інтернет-магазини, авторинок і СТО. Виберіть кращий варіант, виходячи з параметрів, які ми написали вище. В результаті ремонт Рено Трафік обійдеться вам в значно меншу суму. До речі, є ще хороший варіант заощадити — це розбірка Рено Трафік. Ви можете знайти продавця, який реалізує як нові запчастини, так і б / у товар. Тоді вибір буде ще ширше. Звичайно, завжди потрібно стежити за якістю б / у товару. Але якщо у вас буде один перевірений продавець, це найкращий варіант.

Інтернет магазини

Наскільки вигідно зараз купувати через Інтернет? Почнемо з того, що купувати онлайн — дуже швидко і зручно. З доставкою зараз теж немає проблем, тому що більшість магазинів співпрацюють з транспортними компаніями, а їх на сьогоднішній день не так вже й мало. Залишається вибрати той магазин, де пропонують великий асортимент товарів і вигідні ціни. Наприклад, купити запчастини на Рено Трафік ви можете в інтернет магазині RenaultMaster. Інтернет-магазин renaultmaster.com.ua пропонує великий асортимент запчастин: як нових, так і вживаних. Тут у вас буде можливість купити не тільки деталі на Рено, а й запчастини Опель Віваро, Мовано. Що стосується гарантії, то продавець дає її на всі види товарів, в тому числі і б/у. Це говорить про те, що продавець відповідає за хороший стан запчастин і гарантує їх якість.

Ви можете самі переконатися в тому, що асортимент магазину дуже широкий. Тут є і двигун рено трафік, і КПП, і диски для вашого автомобіля. Безумовно, не всі Інтернет-магазини пропонують такий широкий вибір товарів. Тому зверніть увагу на той варіант, який ми рекомендуємо. Багато автомобілістів вибрали цей магазин через його демократичні ціни і широкий вибір товарів.

Авторинок

Якщо у вас в запасі є багато часу, щоб вибирати потрібні товари для вашого авто, ви можете поїхати на авторинок. Ціни тут в основному демократичні. Є великий вибір товарів, в тому числі і б/у, тільки вже у різних продавців. Вам зможуть підібрати і запчастини Renault Kangoo, Trafic, і масло, і все необхідне. Якщо порівнювати ціни, то онлайн купувати десь на 10-15% вигідніше, а зустрічаються і ще більш вигідні пропозиції.