BQ випустив новий безрамковий смартфон з яскравим екраном BQ-5701L Slim

0
10

Російська компанія BQ випустила новий смартфон BQ-5701L Slim, що відрізняється яскравим безрамковий дисплеєм. Вартість приладу складає всього 8,4 тисячі рублів.

Апарат підтримує технологію Multi-touch, а його екран має дозвіл HD +. Серед особливостей смартфона варто виділити можливість запускати відразу декілька додатків, так як неактивні будуть працювати у фоновому режимі, споживаючи мінімальну кількість ресурсів і енергії. BQ-5701L Slim має спеціальне покриття екрана, що протидіє відблисків. Воно ніяк не позначається на передачі кольору, через що зображення виходить якісним і яскравим.

Дозвіл камери на передній панелі смартфона становить всього 5 мегапікселів, що можна віднести до його недоліків. У той же час, у фірмовій оболонці операційної системи є функція, що дозволяє редагувати знімки в режимі реального часу. Як процесор для смартфона був обраний MT6737H з 4 ядрами. Разом з ним встановлюють 2 гігабайти оперативної пам’яті стандарту DDR3 і 16 гігабайт постійного пам’яті.

За замовчуванням на смартфоні стоїть операційна система Android 7.0 з можливістю оновлення до новішої версії. Також користувачі зможуть збільшити розмір вбудованої пам’яті за допомогою використання зовнішніх накопичувачів.