Чому користувачі переходять з Android на iOS

0
166

Між користувачами Android і iOS з моменту появи цих ОС ведеться війна, де кожна зі сторін доводить перевагу обраної платформи. Разом з цим власники Android-апаратів постійно переходять на iPhone і навпаки. Портал PCMag провів дослідження і з’ясував, що змушує людей відмовитися від однієї системи і перейти на іншу.

Співробітниками PCMag було опитано близько 2 500 користувачів мобільних пристроїв з США. Їх запитували про звички при виборі нового гаджета, а один з пунктів опитування був присвячений причин переходу з однієї платформи на іншу. Як з’ясувалося, майже половина (47%) власників Android-смартфонів перейшли на iPhone в пошуках кращого користувацького досвіду. Другий за популярністю причиною є кращі камера, дизайн і інші особливості «яблучних» гаджетів. Як не дивно, але 11% перейшли на iOS через ціни на пристрої від Apple.

Що ж стосується переходу з iOS на Android, то найпопулярнішою причиною також є призначений для користувача досвід (30%). Крім того, iPhone змінюють на Android-пристрої через більш вигідної ціни (29%) і кращих функцій (24%).

У звіті PCMag представлені й інші цікаві факти. Наприклад, 56% респондентів не хвилює вихід новіших пристроїв, а 53% опитаних і зовсім купують новий смартфон тільки після поломки старого.