Експерти склали список рекомендацій по зарядці смартфонів

0
340

Експерти рекомендують не допускати повного розряду батарей сучасних смартфонів і підключати їх до зарядки на рівні 40-30%.

З часів появи радіотелефонів, користувачі смартфонів часто слідують старим рекомендаціям — розряджають смартфон до 0% відразу після покупки. Як стверджують експерти з GSMArena, це в корені неправильно.

У старих радіотелефонах використовувалися нікель-кадмієві батареї, котрі володіли «ефектом пам’яті». Їх дійсно треба було повністю розрядити і зарядити до 100% перед використанням, передає інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на Сегодня.

Сучасні літій-іонні і літій-полімерні акумулятори позбавлені проблеми «ефекту пам’яті», тому готові працювати відразу «з коробки» без розгону.

Однак у цих акумуляторів є інший недолік — їм шкідливий повний розряд. Експерти рекомендують не допускати повного розряду батарей сучасних смартфонів і підключати їх до зарядки на рівні 40-30%.

Експерти не рекомендує грати на смартфоні під час зарядки — ресурсомісткі відеоігри сильно нагрівають процесор. Під час заряду нагрівається батарея, що в купе з навантаженням на інші апаратні частини сильно «підсмажує» смартфон. Перегрів небезпечний зниженням якості роботи смартфона, а згодом пристрій зовсім може вийти з ладу.

Залишати на ніч смартфон на зарядці не є небезпечним, запевняють експерти, але тільки якщо використовується оригінальна фірмова зарядка — вони володіють механізмом захисту від перегріву.

Тому не рекомендується використовувати дешеві китайські зарядки — вони небезпечні тим, що в них відсутні необхідні механізми захисту. Самозаймання смартфона під час зарядки найчастіше відбувалися через неякісні зарядних пристроїв.

джерело