Флагман Moto Z3 може стати одним з перших з підтримкою 5G завдяки Moto Mod

0
18

У минулому році Motorola випустила флагманський телефон Moto Z2 разом з урізаною версією Moto Z2 Play.
У поточному ж році Moto Z3 Play вже був представлений, а ось флагману Moto Z3 ще належить дебютувати. Є всі підстави вважати, що пристрій буде представлено на заході 2 серпня.
Ну а сьогодні ми отримали нову інформацію про Moto Z3. Повідомляється, що пристрій буде ексклюзивно продаватися в магазинах операторів стільникового зв’язку США. Крім того, в його назві не буде слів Force Edition, як це було у випадку з Moto Z2 Force Edition.

Разом з Motorola Moto Z3 буде представлений унікальний Moto Mod, що забезпечує пристрою підтримку мереж 5G. Це означає, що Moto Z3 стане одним з перших смартфонів на ринку з підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління.

Разом з флагманом Motorola можуть уявити смартфони Moto C2 і Moto C2 Plus Android Go. Більш того, до запуску готуються Motorola One і One Power Android One.

Що стосується Moto Z3, то, за чутками, він стане доступний для покупки до кінця літа. Інформація про специфікації Moto Z3 відсутня. Проте, він, швидше за все, буде оснащений чіпом Snapdragon 845 і 6 ГБ оперативної пам’яті.

ilenta.com