Гаджети Apple зможуть заряджати один одного без проводів

0
84

Apple отримала патент на дуже цікаву розробку.

Інженери компанії думають над тим, щоб інтегрувати в фірмові пристрої функцію бездротової зарядки один одного. Таким чином, можна буде просто покласти iPhone на MacBook або Apple Watch на iPad — і вони зарядиться.

В основі технології лежать звичайні індуктивні котушки, які будуть не тільки приймати заряд, а й віддавати його іншим пристроям. За це буде відповідати спеціальний контролер. У деяких випадках для активації зарядки може знадобитися підтвердження користувача.

Передбачається, що в MacBook котушки будуть розташовані під тачпадом і з боків від нього, а в планшетах, смартфонах і смарт-годинах — під дисплеєм. Останні, зі зрозумілих причин, не зможуть зарядити від свого акумулятора інші гаджети.

Не можна не відзначити той факт, що Apple дуже любить патентувати продукти і технології, які ніколи не побачать світло. Можливо, ця заявка лише одна з багатьох, які так і залишаться в мріях інженерів, а нам залишається сподіватися, що коли-небудь ця розробка з’явиться в новому поколінні пристроїв.

джерело