Google додала в Gmail неймовірно корисну функцію

0
129

Найпопулярнішою поштовою службою в світі є Gmail, яка цілком і повністю належить американській корпорації Google. Сьогодні, 22 серпня 2018 року, «пошуковий гігант» додав в неї неймовірно корисну нову функцію, про яку давно мріяли багато користувачів. Нововведення називається Undo Send, а призначене воно для того, щоб можна було редагувати надіслані листи вже після їх відправки. Воно дозволяє уникнути незграбний ситуаціях, пов’язаних, наприклад, з якимись помилками або іншими недоліками.

Лічені години назад в магазині Google Play для завантаження стало доступно оновлене додаток Gmail, в якому з’явилася підтримка функції Undo Send. Вона працює вкрай просто. Коли користувач натискає на кнопку відправлення листа, воно не відправляється протягом 10 секунд. У цей час у нього є можливість внести якісь зміни, або ж взагалі скасувати відправку листа. Нововведення є в програмі версії 8.7, а незабаром воно з’явиться в поштовому клієнті для Android.

Користувачі веб-версії Gmail давно можуть користуватися Undo Send, тому як вона з’явилася в сервісі ще в 2015 році. З її допомогою мільйони людей за цей час зуміли уникнути незручних ситуацій, коли в ділових листах містяться якісь помилки. Крім того, з її допомогою можна скасувати відправку небажаного листа, який, наприклад, було складено заздалегідь, але відправлено завчасно випадково. Простіше кажучи, нововведення є вкрай корисним.

При бажанні, звичайно, функцію редагування відправлених листів, або ж їх повного скасування, можна запросто відключити в налаштуваннях Gmail для Android. Незабаром нововведення стане доступним власникам мобільних пристроїв на базі Android. Не можна не помітити, що альтернативний поштовий клієнт Inbox від Google вже дуже давно містить опцію Undo Send, якій за цей час встигли скористатися гарантовано всі користувачі сервісу.