Google оголосила дату презентації смартфона Pixel 3 і смарт-годин Pixel Watch

0
151

У компанії Google є свої офіційні представництва майже в усіх регіонах світу, ну принаймні в розвинутих країнах світу. У зв’язку з цим дуже складно тримати всю секретну інформацію під контролем, особливо якщо в один день її повинні будуть розкрити відразу все представництва. Сьогодні, 6 серпня 2018 року, на платформі Famebit, що відповідає за взаємодію брендів з власниками каналів на YouTube, з’явилася дата презентації смартфона Pixel 3 і смарт-годин Pixel Watch.

Як йдеться у внутрішньому документі Google, який потрапив якимось чином в платформу Famebit, американська корпорація проведе презентацію свого нового мобільного пристрою топового рівня вже зовсім скоро, а саме — 4 жовтня 2018 року. Це раніше, ніж очікувалося, тому як раніше ЗМІ дізналися про захід під назвою Android Dev, яке відбудеться 8 — 9 листопада. Саме в його рамках, за даними джерел, повинні були представити новинки від «пошукового гіганта».

Таким чином, Google Pixel 3 і Pixel 3 XL будуть анонсовані 4 жовтня 2018 року, рівно через один рік з моменту появи їх попередників, тобто нинішніх флагманів бренду. Також в ході цього заходу повинні представити смарт-годинник Pixel Watch на базі операційної системи Wear OS, а крім того — бездротові навушники Pixel Buds 2, перша версія яких виявилася не дуже вдалою через свою конструкції. Про всі новинки, крім мобільних пристроїв, поки що нічого невідомо.

Смартфон Pixel 3 повинен отримати 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц, 128 ГБ постійної флеш-пам’яті, а також повнорозмірний екран із співвідношенням сторін 18: 9. Моделі Pixel XL приписують екран із співвідношенням сторін 19: 9 і вирізом у верхній частині, 256 ГБ накопичувач, а також більш ємну акумуляторну батарею. В іншому, обидва мобільних пристрої зможуть похвалитися підтримкою бездротової зарядки і рядом інших особливостей.

джерело