Google пошкодила мільйони смартфонів на Android по всьому світу

0
125

Всі сучасні смартфони, оснащені сенсорним екраном, працюють на базі однієї з двох операційних систем — iOS або Android. Свою продукцію під керуванням першою випускає Apple, тоді як зустріти мобільні пристрої на базі другої можна від сотень самих різних виробників. Хоч за ОС для них і відповідає Google, проте свої власні прошивки на її базі створюють всі компанії, які випускають телефони. Як стало відомо сьогодні, 13 серпня 2018 року, «пошуковий гігант» своїми діями пошкодив мільйони телефонів.

Зокрема, як повідомляють журналісти з видання Phone Arena, компанія Google припустилася дуже великої помилки в операційній системі Android 9.0 Pie, фінальну версію якої вона випустила рівно один тиждень назад. Власники телефонів Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel, Pixel XL і Essential Phone скаржаться на те, що після установки нового ПЗ їх мобільний пристрій втратило підтримки технології Power Delivery, яка призначена для швидкої підзарядки акумулятора.

У зв’язку з цим, тепер власникам телефонів на базі Android 9.0 Pie доводиться задовольнятися повільної зарядкою, причому у деяких людей навіть відмовляються будь-яким чином працювати зарядні пристрої з підтримкою Power Delivery. Звичайно, мова йде про програмну недоробку, однак через неї мільйони мобільних пристроїв під управлінням «зеленого робота» самої останньої версії почали працювати некоректно.

Компанія Google поки що ніяк не прокоментувала таку інформацію, однак незабаром їй гарантовано доведеться це зробити, тому як з кожною годиною скарг з’являється все більше. Проблема могла б стати більш поширеною, однак далеко не всі власники мобільних пристроїв використовують зарядки з підтримкою технології Power Delivery, яка назад сумісна з Quick Charge 3.0 і її більш новими версіями. Швидше за все, незабаром трапиться реліз Android 9.0.1 Pie з виправленням цієї неприємної помилки.