Google випустила нову операційну систему для смартфонів

0
19

На компанію Google працюють десятки тисяч співробітників, які проживають в величезній кількості країн світу. Кожен з них виконує свою задачу. Хтось розробляє програмне забезпечення для мобільних пристроїв, хтось працює над пошуковою системою, а кому-то довіряють найскладніші і перспективні проекти, на кшталт створення нової операційної системи. 15 серпня 2018 року, «пошуковий гігант» випустив нову ОС для смартфонів, яка заснована на Android.

Зокрема, компанія Google презентувала операційну систему Android 9.0 Pie (Go Edition), яка призначена для установки на смартфони з далеко не найпотужнішим технічним оснащенням. Встановити її на свої телефони зможуть власники більш ніж 50 моделей мобільних пристроїв, які продаються в 120 країнах світу, включаючи Росію. Нова РС важить трохи менше за свою попередницю, але і її функціональні можливості при цьому ширше.

За словами розробників, установка нової ОС можлива на телефони, які оснащені 8 ГБ постійної флеш-пам’яті, з яких користувачеві буде доступно цілих 5,5 ГБ. За словами Google, в Android 9.0 Pie (Go Edition) основний упор робився на підвищення швидкості роботи, збільшення автономності, спрощення інтерфейсу і вирішення тих проблем, з якими стикалися деякі користувачі при використанні своїх мобільних пристроїв.

На жаль, але Google не стала приводити точний список змін в новій операційній системі, розповівши лише в тому, що вона містить сильно оновлені додатки Assistant Go, YouTube Go і багато інших, які адаптовані під використання на телефонах з невеликим об’ємом пам’яті і слабким процесором. Вартість мобільних пристроїв на базі платформи Android Go Edition стартує з позначки в $ 30 (2 000 рублів), тоді як купити їх вже можна більш ніж в 120 країнах світу, а випустити свої моделі встигли більш ніж 100 виробників, в тому числі Nokia.

Джерело