Google запускає головного конкурента WhatsApp

0
693

Новий месенджер називається Android Chat.

У квітні нинішнього року сталося просто неймовірне, а саме — компанія Google оголосила про свій намір запустити справжнісінького «вбивцю» WhatsApp, який зможе обійти його по числу користувачів буквально за кілька років, пише Хроніка.інфо з посиланням на Portaltele.com.ua

Можна було б порахувати, що ця ініціатива приречена на провал, тому як раніше дана компанія вже випускала кілька сервісів для спілкування, всі з яких так і не стали популярними, проте «пошуковий гігант» пішов на велику хитрість.

Новий месенджер називається Android Chat. Корпорація Google зрозуміла, що у неї є шанс зробити свій месенджер популярнішим WhatsApp, аудиторія якого перевищує 1,5 млрд осіб, тільки за рахунок своїх вже доступних на ринку продуктів.

Від офіційного представника компанії вдалося з’ясувати про те, що додаток Android Messages, яке призначене для роботи з повідомленнями SMS, перетворять в справжнісінький месенджер, змінивши при цьому його назва на Android Chat. Фірмовий месенджер стане частиною пакету GApps, який встановлюють на свої телефони Samsung, LG, Sony, Xiaomi, Huawei і багато інші бренди.

Сервіс для спілкування Android Chat має використовуватися відразу при установці SIM-карти в телефон, завдяки чому користувачі зможуть спілкуватися абсолютно безкоштовно і без будь-яких сторонніх програм.

В рамках нового програмного забезпечення вдасться обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, дзвонити по відеозв’язку, пересилати файли, а також виконувати ряд інших дій. \ Одночасно з цим Google працює над впровадженням технології RCS, яка повинна замінити звичні повідомлення SMS.

Вона краще тим, що дозволяє пересилати будь-які мультимедійні файли, а також не містить ніяких обмежень по довжині тексту. Реалізація цього стандарту безпосередньо залежить від стільникових операторів, тому як для її підтримки кожен з них повинен її впровадити.

Втім, головна суть Android Chat все одно в тому, що він «уб’є» WhatsApp, адже користувачі зможуть користуватися ним прямо «з коробки». Як вдалося з’ясувати, запуск даного ПЗ трапиться в першій половині листопада цього року, а оголосять про це під час виставки Android Dev, провести яку Google збирається з 7 по 8 числа цього місяця.