Huawei представила EMUI 9.0 на Android Pie

0
50

Компанія Huawei офіційно представила нову версію своєї фірмової оболонки EMUI 9.0, створеної на базі операційної системи Android 9.0 Pie. Серед її переваг розробники відзначають оптимізацію, швидкість роботи і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Одне з важливих нововведень, використаних в оболонці EMUI 9.0 — технологія GPU Turbo 2.0, здатна за допомогою інтелектуального аналізу збільшити продуктивність смартфона, скоротити його енергоспоживання, поліпшити чутливість сенсорного дисплея, стабільність підключення до мереж і ряд інших параметрів. Розробники повідомляють, що нова версія фірмової оболонки працює на 12,9% швидша за попередню, і забезпечує прискорений запуск додатків

Ще одна нова функція називається HiVision. З її допомогою камера смартфона здатна розпізнавати пам’ятки і відомі твори мистецтва. Інформацію про них додаток демонструє користувачам за допомогою інструментів доповненої реальності.

«ОС EMUI 9.0 з’явилася завдяки прагненню створити простий і зрозумілий інтерфейс для щоденної роботи з мобільним пристроєм. Кожна зміна, від консолідації меню налаштувань і оптимізації продуктивності, до нових функцій, що підвищують продуктивність роботи з пристроєм, переслідувало спільну мету — гарантувати користувачам більш високий рівень комфорту », — зазначив президент підрозділу розробки програмного забезпечення Huawei Ван Ченглу.

Крім того, користувач отримає можливість встановлювати ліміти на використання певних програм і переглядати статистику використання програм за допомогою нової панелі управління Digital Balance.

Особливу увагу розробники приділили безпеці, згадавши нове сховище паролів. У ньому користувачі зможуть конфіденційно зберігати зашифровані паролі, знімки особи і відбитки пальців для ідентифікації в різних додатках і сервісах.

В даний час EMUI 9.0 знаходиться на стадії бета-тестування: на даному етапі доступна не вся її функціональність. Розробники обіцяють представити всі нові можливості оболонки одночасно з релізом смартфона Huawei Mate 20.