Huawei вперше обігнала Apple на ринку смартфонів

0
59

Боротьба Huawei за світовий ринок смартфонів триває вже не перший день: недавно компанія заявила, що збирається обійти Apple за кількістю продажів своїх пристроїв до 2019 року. Але як виявилося, позиції в трійці лідерів з продажу мобільних пристроїв змінилися значно раніше — причому зі значним відривом між конкурентами.

Huawei

Сьогодні аналітична компанія IDC опублікувала останні дані про стан ринку смартфонів. У другому кварталі 2018 року Huawei відвантажила 54,2 мільйона гаджетів — на 15,8% більше, ніж на рік назад. Це дозволило амбітному виробнику посунути «яблучного» конкурента на третю сходинку світового рейтингу — вперше за багато років. Аналітики відзначають, що це стало можливо завдяки масовому випуску пристроїв середнього цінового діапазону, найбільш популярного серед користувачів.

Huawei

Таким чином, Apple з показником в 41,3 мільйона смартфонів хоч і перевершила свій торішній показник на 11,8%, але все ж опустилася на третю сходинку в списку найбільших виробників смартфонів.

«Триває зростання HUAWEI вражає, якщо НЕ СКАЗАТИ БІЛЬШЕ, ОДНО ЯК І ЙОГО ЗДАТНІСТЬ ПЕРЕХОДИТИ НА РИНКИ, де донедавна БРЕНД БУВ У ЗНАЧНОЮ СТУПЕНЯ НЕВІДОМИЙ», — ЗАЯВИВ Райан Рейт, ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ПРОГРАМИ IDC WORLDWIDE MOBILE DEVICE TRACKERS.

Huawei

Згідно зі статистикою, IDC, це перше падіння «яблучної» компанії нижче другої позиції на ринку з 2010 року. Втім, за прогнозом аналітиків, з виходом нових моделей iPhone цієї осені у Apple є всі шанси повернутися в топ-2 постачальників мобільних пристроїв.

джерело: 9to5google.com