Lenovo Z5 буде скляним з градієнтної забарвленням

0
10

5 червня цього року пройде найважливіша подія для компанії Lenovo і її шанувальників. У Пекіні пройде презентація, на якій буде представлений смартфон Lenovo Z5 . Не можна сказати, що це найочікуваніша подія року в світі китайського смартфоностроенія, але виробник робить все, щоб максимально розтиражувати його і змушує з інтересом чекати його. Привертають увагу традиційно — публікацією тізерів. Сьогодні прийшла черга для чергового промо-зображення з демонстрацією частини «спинки» новинки.

Раніше скляний корпус був атрибутом тільки деяких флагманів, а тепер він майже всюди. Всі прагнуть запропонувати скляні кришки, абсолютно непрактично рішення, але ефектне. Підхопить тренд на скло в новому смартфоні і Lenovo, а ще вони повторять фішку Huawei P20 і запропонують градієнтний колір з красивими переливами на світлі. Все говорить про те, що у Lenovo Z5 будуть вигнуті скляні панелі спереду і ззаду, в дусі інших пристроїв.

Сподіваємося, що Lenovo придумала дійсно новий пристрій. Преміальність новинки компанія підкреслює наявністю до 4 ТБ постійної пам’яті, безрамковий дисплеєм і пристойною автономністю, коли смартфон без проблем проживе в режимі очікування до 45 днів і дозволить продовжити розмову з співрозмовником, навіть коли заряд батареї на нулі.