Магазин Huawei почав безкоштовно міняти будь-які старі смартфони на нові

0
2298

Китайські компанії розуміють, що зараз на російському ринку переломний момент, тому що інтерес покупців до смартфонам від відомих брендом падає в зв’язку з дуже високими цінами, але оскільки людям потрібно чимось користуватися, то вони розглядають альтернативи. Щоб підвищити популярність свого бренду в Росії, офіційний магазин Huawei почав безкоштовно міняти будь-які старі смартфони на нові, причому все це відбувається максимально чесно і дуже швидко.

Починаючи з 3 серпня 2018 року, тобто з сьогоднішнього дня, офіційний магазин компанії Huawei в Росії почав приймати старі смартфони від будь-яких виробників в рахунок нових під фірмовим брендом або ж дочірнім товарним знаком Honor. Досить просто прийти в багатофункціональний центр бренду, розташований за адресою: м Москва, вул. Тверська, д. 28 корпус 1, після чого здати старе мобільний пристрій і отримати знижку для покупки нового телефону. В майбутньому з’явиться можливість відправити телефон для оцінки вартості за допомогою кур’єрської служби.

Якщо, наприклад, здати Apple iPhone X або Samsung Galaxy S9, то грошової знижки виявиться досить для того, щоб безкоштовно отримати майже будь-який смартфон Huawei або ж Honor. Оцінка буде здійснюватися за допомогою спеціальної онлайн-системи, тобто все максимально чесно і об’єктивно, обіцяє компанія. Здати можна телефони від багатьох виробників, включаючи LG, Sony, HTC, Apple, Samsung, Huawei, Honor і будь-яких інших брендів.

Скориставшись програмою Trade-In, росіяни можуть позбавити себе від необхідності продавати старий телефон на будь-яких торгових майданчиках. Купивши новий телефон Huawei або ж Honor, можна відразу позбутися старого мобільного пристрою, отримавши нову модель з невеликою доплатою, або ж так і зовсім безкоштовно. Запущена програма обміну одних телефонів на інші діятиме безстроково, ну або принаймні до тих пір, поки російське представництво компанії не повідомить про її закриття, що дуже малоймовірно.

джерело