Mi Box 3 оновили до Android Oreo, з’явилися функції які порадують всіх користувачів

0
237

Нещодавно розробники оновили нашу улюблену ТВ-приставку Mi Box 3 до Android Oreo! Ми чекали цього два роки і ось ми отримали це оновлення!
Не дивно, що розробники пропустили Android Nougat, і це не має значення, адже у нас є що розповісти про це оновлення!

1. Інтерфейс
Інтерфейс змінився на краще, в порівнянні з тим, що був на Android Marshmallow — зміни кардинальні. Стильний і зручний інтерфейс зробили свою справу — ТВ-приставкою хочеться користуватися все частіше і частіше. По правді кажучи, старий інтерфейс був не дуже зручним і не цікавим, що відштовхувало від користування, новий же — навпаки, притягує людей до себе.

Повністю змінилася концепція надання швидкого доступу до ваших улюблених фільмів та серіалів. Тепер для кожної програми, який ви виберете, буде місце на головному екрані, де будуть показуватися рекомендації (які також можна налаштувати). Ось наприклад в YouTube — «Популярне» і «Рекомендовано»:

Звичайно, не всі додатки це підтримують, але таких дуже мало.

Другий чимало зручною функцією стала вкладка «Вибране». Відповідно до опису «Серіали і фільми, які ви дивитеся автоматично з’являються тут. Ви також можете самі додавати передачі. Для цього утримуйте фільм або серіал і виберіть» Додати в «Вибране» «, але це не працює так як має. Автоматично ніякої фільм і серіал у мене не додався, а вручну додати можна тільки з програм HD Videobox і YouTube, можливо, треба дочекатися поки в усі додатки завезуть цю функцію.

Меню налаштувань дещо змінило свій вигляд, тепер це меню йде стовпчиком, на мою думку, це набагато зручніше. На жаль, українською мовою, в додатку присутні недопереводи, хоч це і не суттєво, але могли б і виправити, адже в Android Marshmallow вони також були.

2. Голосовий пошук
Голосовий пошук залишився таким же як і був — розпізнає добре і швидко. Але якщо ви користуєтеся ТВ-приставкою англійською мовою — у мене для вас чудова новина! В Android Oreo тепер доступний Google Assistant і у нього можна запитати що завгодно! Від погоди, трафіку і акторів і до звичайних жартів. Звичайно асистент відповідатиме вам англійською мовою, але сам факт наявності асистента — це те з чим. Дуже зручна функція.

3. Плавність роботи
Перед оновленням я думав що все буде виснути і буде дуже незручно користуватися новою версією Android, але я був неправий — все працює дуже плавно і стабільно. Нарешті пофіксіли проблему з чорним екраном в YouTube (коли запускалися відео в YouTube — вони не програвалися, просто стояла пауза і чорний екран). На жаль, проблема з вильотом відео HD VideoBox залишилася (швидше за все, це проблема серверів HD VideoBox, а не ТБ-приставки).

4. У правління
Загалом все залишилося як є, але тепер з’явився швидкий доступ до додатків — треба просто затиснути кнопку «Додому» і ви потрапляєте в меню додатків, встановлених на приставці. Як на мене — це набагато зручніше, ніж було раніше.

Також тепер можна користуватися клавіатурою від Google — Gboard — неймовірно зручна клавіатура, в ній набагато легше орієнтуватися, ніж було в попередньому.

5.Project Treble

З’явилася підтримка Project Treble. Швидше за все, тепер оновлення будуть приходити частіше. Про Project Treble можна прочитати тут.

підсумок
Ось це найважливіші зміни в даний час. На мою думку, це дійсно потрібне оновлення, адже приставка до сьогоднішнього дня користується великою популярністю. Цим оновленням розробники освіжили Mi Box 3, що зробило його ще більш привабливим.