Moto Z3 стане першим 5G-смартфоном

0
69

Motorola збирається запустити Motorola Moto Z3, свій наступний флагманський смартфон. Moto Z3 може стати першим смартфоном, який пропонує справжні мережеві можливості 5G. На відміну від Moto G6 і Moto Z3 Play, представлених в Бразилії, Moto Z3 буде спочатку запущений в Чикаго (США), оскільки Moto Z3 є флагманським смартфоном і Сполучені Штати одним з перших запускає мережу 5G.

Чутки також припускають, що Moto Z3 буде доступний виключно в мережі мобільного оператора Verizon, яка, як очікується, стане першим постачальником телекомунікаційних послуг 5G в США. Moto Z3 буде мати стандартну підтримку 4G LTE і компанія, швидше за все, запустить модуль, який дозволить використовувати можливості 5G на даному смартфоні.

5.jpg

Оскільки більшість модулів Moto Mods є універсальними (підходять у всьому смартфонам серії Moto Z), 5G може добре працювати навіть зі смартфонами попереднього покоління Moto Z, такими як Moto Z2 і Moto Z2 Play. Так само, як і більшість модулів, компанія може продавати 5G-модуль окремо і, можливо, покупцям доведеться викласти додаткові гроші, щоб отримати 5G Moto MOD для Moto Z3.

Як уже підтверджено, Moto Z3 буде оснащуватися флагманським чіпсетом Qualcomm Snapdragon 845 з восьмі’ядерним процесором, дисплеєм із співвідношенням сторін 18: 9 з мінімальними рамками зверху і знизу екрану. Смартфон, швидше за все, буде оснащений OLED-дисплеєм дозволом QHD + і обсягом пам’яті не менше 6 ГБ / 64 ГБ. Чутки також припускають, що на відміну від Moto Z2 Force, Moto Z3 не пропонуватиме ударостійкий захисний екран. Замість цього у смартфона буде стандартне загартоване скло (Corning Gorilla Glass).

Motorola вирішила запланувати запуск свого смартфона всього за кілька днів до виходу Samsung Galaxy Note 9. З огляду на всі варіанти, Moto Z3 легко може стати найдорожчим смартфоном Motorola, так як він поставляється з технологіями наступного покоління, яких поки немає на будь-яких інших смартфонах.

джерело