Названий найголовніший недолік Windows 10

0
268

Операційна система Windows 10 була випущена кілька років тому. За весь час свого існування вона отримала безліч оновлень, в тому числі кілька великих, однак багато її недоліків як і раніше так і не вирішені, тому як Microsoft, швидше за все, не вважає їх такими, проте у користувачів і експертів абсолютно інша думка щодо цього рахунок.

27 липня 2018 року, вдалося визначити найголовніший недолік десятої «вінди», яким незадоволені практично всі. Зовсім недавно у Великобританії проводилося опитування, в результаті якого вдалося з’ясувати, що практично кожен третій користувач Windows 10 змушений звертатися за допомогою до фахівців після установки великих оновлень, які буквально ламають комп’ютер.

Через апдейтів електронний гаджет починає працювати повільно, гальмувати, зависати, самовільно перезапускатися, або він взагалі відмовляється запускати раніше встановлені додатки.

Найголовніший недолік Windows 10 складається в системі установки оновлень, які Microsoft буквально насильно змушує встановлювати.

В операційній системі немає настройки, яка б дозволила раз і назавжди відмовитися від всіх апдейтів, щоб комп’ютер їх навіть ніколи не шукав.

Для цього доводиться використовувати додаткове програмне забезпечення, що створює незручності, та й не всі користувачі знають, яке саме потрібно використовувати.

Компанія Microsoft навмисно не звертає уваги на дану проблему, намагаючись таким чином добитися того, щоб всі користувачі використовували саме нове і свіже програмне забезпечення, хоча реальним людям це абсолютно не потрібно, тому як набагато важливіше мати стабільно працюючий комп’ютер, ніж після кожного оновлення займатися вирішенням виниклих проблем.

Саме нав’язливі і примусові поновлення по праву можна вважати найголовнішим недоліком десятої «вінди».

akket.com