Nokia випустила «розумну куртку»

0
437

На виставці MWC 2018 Nokia презентувала «розумну куртку» CHASE LifeTech FR. Це плід співпраці компанії з корейським брендом Kolon і чеським розробником програмного забезпечення GINA.

Куртка виглядає як спецодяг яскравого зеленого кольору. Як уточнює портал Engadget, «розумною» її роблять датчики, що збирають різноманітні дані від власника: частоту серцевих скорочень, температуру, місце розташування, а також ведуть моніторинг руху.

Датчики, які розташовуються в спеціальних модулях на рукавах, можна змінювати, відповідно до потреб. Наприклад, для поліцейського важлива геолокація, а для пожежного — датчик температури.

Всі дані, отримані курткою, відправляються в базу. Спеціальний додаток акумулює і аналізує ці відомості в режимі реального часу.

Як вважають експерти, подібний одяг може врятувати чимало життів: наприклад, вона допоможе знайти рятувальника, який потрапив в біду,і не в змозі викликати підмогу, відстежити самопочуття і стан потерпілого і оперативно надати необхідну допомогу.

Поки куртка представлена ​​у вигляді концепту, але розробники заявили, що готові представити її споживчу версію в найближчі рік — півтора.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here